start / News

Obóz, czyli kolejny krok w rozwoju karier naszych bramkarzy!

Polska bramkarzami stoi! Czy ktoś ma wątpliwości? Pewnie, że nie. I my stoimy na straży, by to się nigdy nie zmieniło. Treningi dedykowane bramkarzom, zajęcia indywidualne i zgrupowania to za mało. Czas zdecydować się na kolejny krok w rozwoju kariery bramkarskiej! 

Obóz bramkarski w Jastrowiu do doskonała okazja, by poczuć jak to jest być bramkarzem na pełen etat! Siedem dni intensywnych treningów z wykwalifikowaną kadrą trenerską oraz w towarzystwie najlepszych bramkarzy z sieci Goalkeepers Academy i Football Academy, to nie lada gratka dla każdego pasjonata sztuki bramkarskiej! W programie także warsztaty z psychologiem sportowym, warsztaty ze zdrowego odżywiania, kajaki i wyjścia nad jezioro, które sprawią, że czas spędzony na północy Polski będzie nie tylko wyzwaniem sportowym, ale również pełnoprawną wakacyjną przygodą! 

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA OBOZIE W JASTROWIU

SZANSA NA DODATKOWE FA COINSY

Czwarty sezon Grywalizacji Football Academy trwa w pełni, a udział w obozach organizowanych przez FA Camps to doskonała szansa na zdobycie dodatkowych FA Coins, które mogą być kluczowe w walce o czołowe lokaty w rankingu zawodników. 

Szczegóły znajdziecie na stronie FA CAMPS (kliknij)

NIE CHCEMY BYĆ OSTATNI - LUBIMY BYĆ PIERWSI! 

Tylko do 31 marca obowiązuje niższy próg cenowy FIRST MINUTE na kilkanaście niezwykłych letnich wyjazdów w różne zakątki Polski. I prawdopodobnie nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby nie fakt, że kilka z tych obozów zostało już w pełni wykupionych, a w kilku kolejnych zostały ostatnie wolne miejsca. 

Taniej już nie będzie. Mówię to ja - Wasz admin. Pewnie znacie to uczucie, gdy wstrzymaliście się z decyzją i Wasza oferta zniknęła lub jej cena znacznie wzrosła? Tym razem bądźcie pierwsi! 

CHCĘ ZAOSZCZĘDZIĆ BANKNOTY (kliknij)

Do zobaczenia na obozach! 

<< previous

share