Mistrzostwa Polski FOOTBALL ACADEMY

 

Football Academy - największa w Polsce sieć szkółek piłkarskich, po zaledwie 4 latach czynnej działalności uruchomiła cykl turniejów o Mistrzostwo Polski FA.

Projekt rozgrywek Mistrzostw Polski Football Academy zadebiutował jesienią 2013 roku. Przedsięwzięcie to ma charakter ogólnopolski, co oznacza, że mogą uczestniczyć w nim wszystkie oddziały Football Academy i LPFA w kraju, które dysponują odpowiednią kadrą zawodników.

Celem Mistrzostw Polski Football Academy jest podniesienie umiejętności techniczno-taktycznych zawodników, możliwość udziału w zawodach, a także promocja najzdolniejszych zawodników na arenie polskiej piłki dziecięcej.

W danym roczniku turniej podzielony jest na 3 etapy:
- mikroregion
- makroregion
- finał centralny

Finał centralny odbywa się w Opolu lub innym wybranym przez centralę mieście, gdzie zwycięska drużyna ogłoszona zostaje Mistrzem Polski Football Academy w swojej kategorii wiekowej.

FORMUŁA TURNIEJU

Formuła turniejów w ramach Mistrzostw Polski Football Academy różni się od typowych rozgrywek, w których gra się o punkty. W Football Academy, chcąc promować grę pełną dynamiki, pasji i ofensywnego nastawienia, przyjęliśmy zasadę,że kryterium klasyfikującym drużyny jest bilans strzelonych oraz straconych bramek.

DROGA DO KADRY POLSKI FOOTBALL ACADEMY

Mistrzostwa Polski FA organizujemy również pod kątem selekcji do Reprezentacji Polski Football Academy. W każdym z rozegranych turniejów wybierani są najlepsi zawodnicy, bramkarze oraz królowie strzelców, którzy będą mieli szansę znaleźć się w gronie kadrowiczów Football Academy.

Wszelkie osiągnięcia w Mistrzostwach Polski Football Academy monitorowane są przez Dział Sportu naszej akademii oraz przekazywane trenerom Kadr Polski FA.

ZOSTAŃ MISTRZEM POLSKI!

OGÓLNOKRAJOWA RYWALIZACJA


JAKOŚĆ FOOTBALL ACADEMY
 

 

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2018 © Goalkeepers Academy Elitarna szkółka bramkarska dla dzieci w wieku od 4-12 oraz 13-18 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

GK Academy

Kowalska 2

45-590 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@gkacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.gkacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | FA | FPARK | FBABY |
1
22:15
   środa, 18 lipca 2018 roku