JESTEŚ TUTAJ  

   

   

Poznajcie julka


- oficjalną maskotkę Football Academy. Jego głównym zadaniem, jest wywoływanie uśmiechów na
twarzach naszych małych zawodników. Może nie strzela za nas bramek, czy bronił strzałów podczas meczów, ale wkład sympatycznego lemura w budowanie wizerunku naszej Akademii jest niepowtarzalny!

Nasz bohater to lemur z rodziny małpiątek. Pochodzi z Madagaskaru. Tam też zaczynał swoją przygodę z piłką nożną. Julek nie ukrywa, że była to miłość od pierwszego... kopnięcia. Futbol bardzo szybko zawładnął jego malutkim serduszkiem. Piłka stała się jego najlepszą przyjaciółką z którą nie rozstawał się ani na chwilę. Niestety inne lemury wolały skakać po drzewach lub zajadać się owocami. W związku z tym Julek podjął bardzo odważną decyzję. Zdecydował się opuścić rodzime strony i odbyć daleką podróż w celu znalezienia miejsca, gdzie będzie mógł rozwijać swoją pasję oraz piłkarskie umiejętności. Intuicja zaprowadziła go do Polski. Nie pomylił się. Znalazł to, czego szukał - elitarną szkółkę piłkarską Football Academy. Akademię pełną pasjonatów, w której Julek poczuł się jak w domu i zakotwiczył już na stałe.

Soczysty strzał ogonem, znakomita technika i świetny przegląd pola to tylko niektóre atuty wyróżniające naszego lemura na boisku. Nie przypadkowo jego numer na koszulce to magiczna "10". A przypomnijmy, że z "dziesiątką" na plecach występowali tacy piłkarze jak: Pele, Maradona, Ronaldinho, Zidane czy Messi. Poza boiskiem Julek jest zawsze uśmiechnięty, życzliwy, służący pomocą oraz dobrą radą. Przyjaciel wszystkich naszych małych adeptów futbolu.

Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2018 © Goalkeepers Academy Elitarna szkółka bramkarska dla dzieci w wieku od 4-12 oraz 13-18 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

GK Academy

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@gkacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.gkacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | FA | FPARK | FBABY |
1
19:58
   sobota, 20 stycznia 2018 roku