JESTEŚ TUTAJ  

NASI ManagerOWIE


Sieć Lech Poznań Football Academy tworzą ludzie pełni pasji do piłki nożnej i zaangażowania w rozwój swoich podopiecznych. Jesteśmy zespołem i jedną wielką rodziną skupioną na wszystkim co piłkarskie.

Każdy ośrodek LPFA dodatkowo posiada trenera koordynatora odpowiedzialnego za organizację zajęć.

Managerowie Lech Poznań Football Academy to osoby przedsiębiorcze, dobrze zorganizowane, ale przede wszystkim futbolowi pasjonaci!


NASZE Obiekty


Lech Poznań Football Academy stawia na jakość! Obiekty dobieramy z wielką starannością. Gwarantujemy ćwiczącym najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Sztuczna trawa lub możliwie wysokiej jakości trawa naturalna, zaplecze sanitarne, oświetlenie. Doskonale przygotowane obiekty to dla nas całkowita norma.


NASI TRENERZY


Trenerzy w Lech Poznań Football Academy to wykwalifikowani specjaliści - osoby z odpowiednim, pedagogicznym podejściem do dzieci, posiadające wysokie umiejętności wychowawcze. Osoby młode, ambitne, a przede wszystkim pasjonaci piłki nożnej.

Trzon kadry trenerskiej w ?LPFA? stanowią trenerzy grup wiodących Lecha Poznań celem zapewnienia prawidłowej realizacji planów treningowych, podniesienia prestiżu akademii oraz bezpośredniemu wglądowi w grupy treningowe pod kątem naborów do grup wiodących.


Nasi szkoleniowcy stale się rozwijają, systematycznie biorąc udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach dla trenerów.

Wyróżniamy przede wszystkim wyjątkowe podejście do trenowania dzieci. Z naszymi podopiecznymi dzielimy się piłkarską pasją, zachęcamy do gry w piłkę nożną i w odpowiedni sposób wykorzystujemy potencjał każdego z nich. Do szkolenia młodych adeptów futbolu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Nasze plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską w oparciu o metodologię najlepszych szkółek angielskich.Partnerzy

PARTNERZY:
 

PARTNERZY
SPORTOWI:

 

2018 © Goalkeepers Academy Elitarna szkółka bramkarska dla dzieci w wieku od 4-12 oraz 13-18 lat all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA | P. PRYWATNOŚCI

GK Academy

Niedzialkowskiego 16a/1

45-085 Opole

Tel/Fax: +48 500 200 490

info@gkacademy.pl

Kontakt do oddziałów

www.gkacademy.pl

pozostałe projekty FA Group

| FASE | FAUK | LPFA | FA | FPARK | FBABY |
1
19:59
   sobota, 20 stycznia 2018 roku